Lubánek

Sdílení:

Lubánek našel nový domov v Bohumíně.

Lubánek je jeden z vyhozených kokříků. Lubánek je také extrémně bázlivý pejsek, stejně jako jeho kamarádi (kromě Ludánka, který byl na tom ze všech nejlíp). Začíná být však už pěkně zvědavý, když za ním přijdeme. Se vším ho po malých krůčcích seznamujeme, učí se chůzi na vodítku a chodit na procházky. S pejsky a fenečkami nemá problém, je k nim přátelský. Domov hledá pouze ve společnosti dobře socializovaného psa, který mu bude tím nejlepším učitelem a kamarádem.

Lubánek byl odchycen 19. 7. 2021 v Lesné, téměř 20 km od obce Křeč.

Vzhledem k tomu, že se jedná již o čtvrtého odchyceného kokříka v okolí, podali jsme trestní oznámení na neznámého pachatele pro úmyslné zbavení se psů a pevně doufáme, že se policii podaří vypátrat, kdo takto vyděšené a nebohé pejsky vyházel. Také doufáme, že nebudou další a další vyhození přibývat. Za jakékoli informace vedoucí k nalezení nezodpovědného majitele budeme vděčni!

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.

Pozdravy z nového domova: