Lola

Sdílení:

Lola našla dočasnou péči (s budoucím domovem) v Brně. Dělá celé rodině jen radost. Je stále bázlivější, ale procházky si už naplno užívá. Zvládá bez problémů základní povely, je šikovná. Nejšťastnější je, když je se svou novou rodinou na chatě v lese.

Lola je asi 4 měsíční štěně křížence menšího vzrůstu, váží kolem 7 kg. Dostala se k nám jako nalezenec s Palomou. Lola je zpočátku plachá, vše je pro ni nové – učí se chodit na vodítku, hygienickým návykům a jiným základním věcem. Jde jí to výborně, pomalu se ve všem zlepšuje, přestože je u nás teprve chvíli. Je to něžná a opatrnější fenečka, která potřebuje více času a trpělivosti, aby se přestala bát a začala důvěřovat. Poté z ní bude skvělá kamarádka. K fenám i psům je nekonfliktní, taktéž k jiným zvířatům. Co se týče dětí, vzhledem k její povaze ji doporučujeme spíše ke starším dětem.

Lolu svěříme zájemcům před samotnou adopcí do dočasné péče – s podmínkou kastrace dle stanoveného termínu. Po uskutečnění a doložení kastrace dočasná péče přejde na adopci.

Lola byla odchycená spolu s fenkou Palomou 2. 6. 2020 v Pelhřimově.

Pozdravy z nového domova: