Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Lola

Lola našla nový domov v Brně. Dělá celé rodině jen radost a je miláčkem všech. Zpočátku byla bázlivější, ale čas a trpělivost velmi pomohly a nyní je z ní spokojená a vyrovnaná fenečka. Dokonce vzala za svoje i morčátka a dělá jim náhradní maminku. Zvládá bez problémů základní povely, je šikovná. Nejšťastnější je, když je se svou novou rodinou na chatě v lese, ale pánečci ji berou s sebou všude, kam je to možné.

Lola je asi 4 měsíční štěně křížence menšího vzrůstu, váží kolem 7 kg. Dostala se k nám jako nalezenec s Palomou. Lola je zpočátku plachá, vše je pro ni nové – učí se chodit na vodítku, hygienickým návykům a jiným základním věcem. Jde jí to výborně, pomalu se ve všem zlepšuje, přestože je u nás teprve chvíli. Je to něžná a opatrnější fenečka, která potřebuje více času a trpělivosti, aby se přestala bát a začala důvěřovat. Poté z ní bude skvělá kamarádka. K fenám i psům je nekonfliktní, taktéž k jiným zvířatům. Co se týče dětí, vzhledem k její povaze ji doporučujeme spíše ke starším dětem.

Lolu svěříme zájemcům před samotnou adopcí do dočasné péče – s podmínkou kastrace dle stanoveného termínu. Po uskutečnění a doložení kastrace dočasná péče přejde na adopci.

Lola byla odchycená spolu s fenkou Palomou 2. 6. 2020 v Pelhřimově.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru