Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Any

Any našla nový domov ve Šlapanicích, kde je součástí rodiny. Jezdí na výlety i dovolené, spí v posteli a denně má spoustu pohybu.

Any je asi půlroční kříženka, pravděpodobně bulla a pastevce. Aktuálně váží 19 kg, v dospělosti bude většího vzrůstu. Dostala se k nám jako nalezenec z Jihlavy, kde se několik týdnů toulala. Byla odchycená do sklopce. Zpočátku byla Any velmi plachá, neznala manipulaci, mazlení ani vodítko. Všeho se bála a vše se musela postupně naučit. Any je nyní veselá, aktivní a přátelská. Na vodítku chodí velmi způsobně. Stále v ní přetrvává plachost, ale velice se zlepšila a je na čase, aby odjela do nového domova, kde se jí budou noví majitelé hodně věnovat. Bez problému se snese s jinými psy, malá zvířata neloví, u nás vychází i s kočičkami, drůbeží, kozami. Vhodná i k dětem, vzhledem k její velikosti a časové náročnosti však doporučujeme pouze ke starším. Any hledá domov, kde se jí budou opravdu věnovat, dopřejí ji výcvik, dostatek pohybu, pozornosti, lásky, kvalitního papání a nenechají ji růst jako kůl v plotě. Any půjde do nového domova s podmínkou kastrace a nové majitele budeme velmi pečlivě vybírat.

Any svěříme zájemcům před samotnou adopcí do dočasné péče – s podmínkou kastrace dle stanoveného termínu. Po uskutečnění a doložení kastrace dočasná péče přejde na adopci.

Any byla odchycena 4. 5. 2020 v Jihlavě.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru