Paloma

Sdílení:

Paloma našla nový domov v Mnichovicích. Nyní se jmenuje Loki. Noví páníčci si ji nemůžou vynachválit, je miláčkem celé rodiny. Je velmi hodná a bezproblémová. V domácím prostředí je již zcela uvolněná, mimo je zatím stále nesvá, ale to jistě taky časem přejde.

Paloma je asi 4 měsíční štěně křížence menšího vzrůstu, váží kolem 7 kg. Dostala se k nám jako nalezenec s Lolou. Paloma je zpočátku plašší, vše je pro ni nové – učí se chodit na vodítku, hygienickým návykům a jiným základním věcem. Jde jí to výborně, pomalu se ve všem zlepšuje, přestože je u nás teprve chvíli. Paloma je zvídavější a čipernější povahy. Momentálně však potřebuje více času a trpělivosti, aby se přestala bát a začala důvěřovat. K fenám i psům je nekonfliktní, taktéž k jiným zvířatům. Co se týče dětí, vzhledem k její povaze ji doporučujeme spíše ke starším dětem.

Palomu svěříme zájemcům před samotnou adopcí do dočasné péče – s podmínkou kastrace dle stanoveného termínu. Po uskutečnění a doložení kastrace dočasná péče přejde na adopci.

Paloma byla odchycená spolu s fenkou Lolou 2. 6. 2020 v Pelhřimově.

Pozdravy z nového domova: