Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Paloma

Paloma našla nový domov v Mnichovicích. Nyní se jmenuje Loki. Noví páníčci si ji nemůžou vynachválit, je miláčkem celé rodiny. Je velmi hodná a bezproblémová. V domácím prostředí je již zcela uvolněná, mimo je zatím stále nesvá, ale to jistě taky časem přejde. Jinak je straaaašně moc šikovná na trénování povelů. Umí jich spoustu (sedni, lehni, hledej, zůstaň, místo, touch, pusinka, hají – na bok, center, packy, toč, do očí, chytej…) a pánečci jí vymýšlejí další, protože trénuje s obrovskou chutí a je to součást každého jejich dne.

Paloma je asi 4 měsíční štěně křížence menšího vzrůstu, váží kolem 7 kg. Dostala se k nám jako nalezenec s Lolou. Paloma je zpočátku plašší, vše je pro ni nové – učí se chodit na vodítku, hygienickým návykům a jiným základním věcem. Jde jí to výborně, pomalu se ve všem zlepšuje, přestože je u nás teprve chvíli. Paloma je zvídavější a čipernější povahy. Momentálně však potřebuje více času a trpělivosti, aby se přestala bát a začala důvěřovat. K fenám i psům je nekonfliktní, taktéž k jiným zvířatům. Co se týče dětí, vzhledem k její povaze ji doporučujeme spíše ke starším dětem.

Palomu svěříme zájemcům před samotnou adopcí do dočasné péče – s podmínkou kastrace dle stanoveného termínu. Po uskutečnění a doložení kastrace dočasná péče přejde na adopci.

Paloma byla odchycená spolu s fenkou Lolou 2. 6. 2020 v Pelhřimově.

Pozdravy z nového domova:

 

Přejít nahoru