Leer

Sdílení:

Leer je asi 10 letý kříženec zlatého retrívra. Váží 26 kg. Lidi bezmezně miluje, je velmi mazlivý a kontaktní. Co se dětí týče, k těm vhodný není – potřebuje už svůj klid a prostor. Na vodítku jde hezky, netahá. Je nenáročný, stačí mu krátké procházky. Psy si vybírá, k některým je přátelský nebo je ignoruje, jiné naopak nesnese. Leer je ideální společník pro starší lidi, kterým bude klidným a nenáročným společníkem. Je zvyklý na soužití s kočkou. Pejsky míjí bez problémů, soužití se psem může být problémové, avšak pod jistým vedením jistě zvládne i toto.

Leer dostal začátkem května 2021 mozkovou mrtvici. Každý den dostával kortikoidové injekce a dělala se mu celá řada vyšetření, po několikadenní hospitalizaci jsme jej mohli převzít zpět do domácí péče – převezli jsme ho z kliniky tedy do Častonína, jelikož v dočasné péči není bezbariérový přístup a možnost volného výběhu. Zpočátku vypadal žalostně a jeho stav se zdál velmi špatný, nicméně po několika dnech léčby a pravidelných rehabilitacích je na tom již mnohem lépe.

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.