Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Donny

Donny našel nový domov v Řepeči. Už hůře slyší a vidí, ale elánu má prý stále plno. Lítá po zahradě a neustále musí mít něco v papulce – hračku, balónek, klacíček. Je to poctivý hlídač, kterého slyší celá vesnice. Přitom je to prý veliký mazel a návštěvy jsou překvapené, jak je hodný a šikovný. Pánečci jsou na něj pyšní.

Donny je 9 letý kastrovaný německý ovčák. Celý život žil se svým pánem v domku. Ale jednoho dne se jeho pán odstěhoval pryč do bytu a Donnyho nechal samotného na zahradě, ten si mohl oči vyplakat tou zradou, začali si stěžovat sousedi a Donny musel pryč. A tak skončil u nás. Majitel Donnyho odvezl k nám do kotce, odkud ho Donny nechtěl pustit, celý vyděšený se ho držel pacičkami, aby neodcházel, ale on odešel a Donny byl zrazený po druhé. Tuto zradu zatím světu neodpustil. Zpočátku je velmi nedůvěřivý, bojí se, strachy útočí, po získání důvěry je z něj velký mazel, oddaný a věrný pes. Rychle se učí povely. Na krátkém vodítku zpočátku táhne, na stopovačce chodí krásně. Je velmi aktivní a hravý. Vhodný ke zkušenému chovateli, který se mu bude věnovat. Velmi dobře hlídá. Než se k nám Donny dostal, tak to byl prý veselý, milující pes, zvyklý na děti a na lidi kolem něho….

Donda se u nás velmi zlepšil. Nyní ho již běžně venčí většina venčitelů, stačí mu krátká chvíle, pár pamlsků a zjistí, že člověk je super a je jako beránek. Na svého člověka se fixuje a je to velmi oddaný pes. Na vodítku chodí vzorně, je naučený na náhubek. Povahově je to klidný, poslušný a mazlivý pes. Ke svým lidem vítací. V případě bydlení v domku se zahradou na zahradu nepustí nikoho cizího, bylo by třeba mít toto pod kontrolou v případě návštěv, Dondu s nimi seznámit, případně zavřít. Donda bude skvělým parťákem i pro starší lidi, jako společník doma, na zahrádce i při toulkách přírodou.

Pozdrav z nového domova: 

Přejít nahoru