Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Bobíšek

Bobíšek našel nový domov v Praze. Bydlí v bytě s milující paničkou, která mu dává tu nejlepší péči a také se psí kamarádkou Stiwi, kterou panička také adoptovala z našeho azylu.

Bobíšek je asi 14 letý kastrovaný kříženeček. Váží 8 kg a měří 35 cm v kohoutku. Bobíšek je na svůj věk aktivní a hravý. Baví ho tenisák a hrabání myší na procházkách. K lidem a dětem je umazlený a vítací, ale naříká, když je doma sám. Zato v autě v klidu prospí celé hodiny. Bobíšek má early renal dietu pro posílení funkce ledvin. Má zúženou průdušnici, ale krom občasného zakuckání normálně dýchá. Nesmí zůstat o samotě, protože štěká a ihned ochraptí.

Bobíšek byl odchycen ve Vyškově a nikdo se o něj nepřihlásil. Zdejší útulek nedisponuje jiným zařízením než kotci a pejsek zde zoufale štěkal, nastydl, ochraptěl a proto nás pracovníci požádali o přijetí starouška do domácí péče. K nám přišel jako by zde byl odjakživa, obešel kuchyň, vyskočil na gauč a spokojeně usnul.

Bobíšek zná perfektně domácí život, krásně chodí na vodítku, evidentně často jezdil autem a na vstupní prohlídce jsme zjistili ze má krásně sešroubovanou zadní nohu. (A diabolku v pánvi.) Někdo mu zaplatil jistě nákladnou operaci a naučil ho spoustě věcí.

Má registrovaný čip, ale nikdo na udaných kontaktech není k zastižení.

Bobíšek byl přijat do azylu 25. 9. 2022 z útulku ve Vyškově.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru