Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Hero

Hero je u nás už téměř 3 roky, a tak jsme naznali, že je nejvyšší čas připojit ho také do adopcí na dálku; aby měl i on pocit, že k někomu patří, alespoň takto virtuálně.
Proč že je u nás vlastně Hero už tak dlouho? Důvodem bude zřejmě to, že je to velký, silný, velice aktivní a zároveň dominantní pes, který potřebuje nejen hodiny a hodiny pohybu denně, ale i velmi zkušeného páníčka, který si je stoprocentně vědom toho, co dělá, a zároveň ani trochu nepociťuje strach.
Hero k nám byl přijat v zimě, jednoho studeného, deštivého listopadového večera, kdy byl přivázaný u křížku vedle hlavní silnice, klepal se zimou a na všechny ze strachu vrčel. Po několika dnech u nás se však přestal bát a začal na nás vrtět ocáskem a chodit na procházky. Na těch miluje jakékoliv hraní – házení sněhových koulí, věšení se na větve, dokonce i sám kácí v keřích tenčí větvičky, s čímž si vystačí klidně i na několik hodin. Miluje svou rodinu, akorát se psy se příliš nemusí, fenky zvládá o dost lépe. Teď už je to veselý, velmi hravý a šťastný pes, který má ale za sebou velmi pohnutou a zřejmě ne příliš šťastnou minulost, proto ne všem lidem důvěřuje, zejména ne těm cizím. Pokud by ale našel aktivní rodinu, která by mu věnovala dostatek času, pozornosti, lásky, teplý domov a zároveň mu poskytla jisté vedení, byl by to neskonale vděčný a milující pes.
Takové štěstí však zatím doposud neměl, a tak stále hledá. Hero však neztrácí naději a věří, že jednou ten správný domov najde i on. Pokud ho budete chtít podporovat, než se na něj usměje štěstí, adopce na dálku je tou pravou volbou❤️

https://www.azyldejpaczs.cz/psi-k-adopci/hero/

Přejít nahoru