Ronn

Sdílení:

Ronn je 2 letý kříženec německého ovčáka s jiným velkým plemenem. Váží 46 kg a měří 67 cm v kohoutku. Ronn je veselý a vítací pes. Je silný a plný energie, miluje míček a přetahování. Zároveň je sebevědomý, a pokud s ním pán neudržuje čilou komunikaci, začne jej chvílemi ignorovat. Ovládá základní povely, krásně chodí u nohy. Pod zkušeným vedením se zdá zatím zcela bezproblémový, perfektně spolupracuje, na úvod sice vyzkoušel, co pán snese a protože u nás pochodil s neúspěchem a potupou, po dvou pokusech to definitivně vzdal. Na výchově je potřeba dál pracovat, je vhodný k někomu zkušenějšímu a fyzicky zdatnému, kdo mu od samého počátku ukáže převahu, nastaví jasný režim a pravidla. K fenám i většině psů je snášenlivý. Není vhodný ke kočkám, hospodářským zvířatům, v lese se u něj silně projevují lovecké pudy, ale nechá se odvolat. Děti má rád, je k nim hodný a mazlivý.

Ronn k nám byl odložen majiteli – měl v jejich rodině problém s muži, došlo i ke kousnutí. Zato miloval a zcela respektoval svoji paničku, která jej moc pěkně vycvičila.

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.