Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Ir

Ir je dvouletý kříženec akita inu. Ir je zvyklý žít v bytě, kde je čistotný a zvládá i samotu. Nemá problém s kočkami, je na ně zvyklý.

Ir k nám přišel z rodiny alkoholiků, kde byl bohužel i bit. Ze začátku byl velmi nejistý, ale když zjistil, že člověk k němu může přistupovat korektně a neřešit vše křikem a bitím, nýbrž klidem a důsledností, chová se naprosto způsobně, mile, už se na nás usmívá a mazlí se.

Ir špatně reaguje na cizí psy i feny. Stejně tak na cyklisty a běžce, s čímž se dá ale pracovat, jeho reakce jsou strachového původu. V původním domově neměl problém při soužití s malými dětmi, ze začátku by bylo vhodné pohlídat (spíše preventivně) např. hlídání misky nebo sdílení hraček.

Ir k sobě potřebuje přirozeného a důsledného člověka, se kterým dožene základní výcvik a socializaci. Pod správným vedením bez drilu a tlaku bude dobře spolupracovat a bude z něj úžasný pes.

Ir k nám byl přijat od majitele 3. 5. 2024.

• V případě zájmu si pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Přejít nahoru