Flek

Sdílení:

Flek je 5 letý kříženec. Váží 22 kg a měří 55 cm v kohoutku. Flek miluje procházky, hezky chodí na vodítku a základní povely zvládá také velmi dobře. Co se jiných psů a fen týče, je potřeba vyzkoušet – s některými se po seznámení snese, s jinými ne. Z důvodu horších jaterních výsledků bylo u Fleka doporučeno dlouhodobější užívání jaterní diety.

Flek k nám byl 14. 12. 2020 odložen majiteli.

Flek se po neúspěšné adopci vrátil zpět do azylu. Ačkoliv u nás fungoval téměř bezproblémově, v novém domově s ním měli páníčci občas problém, především v pro něj neznámých či nepříjemných situacích. Svou nejistotu dával najevo vrčením, ohnáním. Flek tedy hledá vhodnější domov, kde bude mít jistého pána, který s ním s trpělivostí bude zvládat všemožné situace a má chuť na vzájemném vztahu pracovat. Flek tu chuť má, je učenlivý a chápavý.

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.