Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Bursy

Bursy je asi 3 letý kříženec německého ovčáka a rotvajlera. Váží 40 kg a měří 65 cm v kohoutku. Bursy je velmi aktivní a učenlivý pes, který vám bude při správném výcviku a socializaci tím nejlepším parťákem. A jak on se mazlí! Během procházky si často rád zaběhne na drbkání. S kolemjdoucími psy by se rád seznámil, hodně ho zajímají. Fenky má rád bez rozdílu, s hodnými psy také vychází. Bursy si ze své nehezké minulosti, kdy byl majiteli vyhozen, nese určitou nedůvěru k cizím lidem, která se projevuje občasným nepřiměřeným reagováním. Bursy je na sebe při určité manipulaci opatrný, obzvlášť u lidí, které nezná nebo zná pouze krátce. Mezi tyto situace patří vyndávání klíšťat, manipulace na veterině a podobné, proto je v těchto momentech nutností náhubek. U lidí, které zná delší dobu a plně jim důvěřuje, žádný problém nemá. Bursy k sobě hledá někoho rozhodného, pohotového, aktivního a zdatného, někoho, kdo s ním dopiluje socializaci.

Bursy se nám bohužel vrátil z předchozí adopce zpět, jelikož vystartoval po partnerovi osvojitelky ve chvíli, kdy chtěl Bursymu vyndat klíště.

Bursy byl nalezen 16. 8. 2021 v Litohošti v prasečáku. Bez čipu a jiného označení.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Přejít nahoru