Bursy

Sdílení:

Bursy je asi roční kříženec německého ovčáka a rotvajlera. Váží 35 kg a měří 65 cm v kohoutku. Bursy je velmi aktivní, učenlivý pes, který vám bude při správném výcviku a socializaci tím nejlepším parťákem. A jak on se mazlí! Žádná naše ošetřovací teta ani strýček s ním nemá problém, během procházky si často rád zaběhne na drbkání. Bez obav jej vypravíme na procházku kterémukoliv venčiteli, ovšem zdatnějšímu – přeci jen je to mladý divoch a má páru. S kolemjdoucími psy by se rád seznámil, hodně ho zajímají. Fenky má rád bez rozdílu, s hodnými psy také vychází.

Bursík potřebuje spoustu pohybu a to mu u nás nemůžeme dát zdaleka tolik, co by potřeboval. Kéž by už se našel nějaký aktivní sportovní páneček!

Bursy byl odchycen 16. 8. 2021 v Litohošti v prasečáku. Bez čipu a jiného označení.

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.