Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Šipka

Šipka našla nový domov v Jablonci nad Nisou. Bude bydlet v bytě s čivavím kamarádem a se skvělým pánečkem, který je bude brát i s sebou do práce.

Šipka je dvouletá kastrovaná kříženka. Váží 5 kg. Šipinka je aktivní čiperka, jejíž nejoblíbenější činností je kromě procházek mazlení a nadšené olizování pánečkovo obličeje. Nerada je však sama a o to větší je pak její radost, když se páneček vrátí. Při vítání mu samou radostí vyleze až na hlavu. Šipka je zkrátka moc milá, mazlivá, veselá a hodná fenečka, která miluje lidi a děti, ostatní pejsky, fenečky a kočičky. Nic neloví, nikam neutíká, zkrátka je to zlatíčko.

Šipku nám předalo město Žirovnice po mladém zemřelém majiteli, který neměl žádné příbuzné. Přijata k nám byla 15. 12. 2023.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru