Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Roníček

Roníček našel skvělý domov u aktivního páru v domečku se zahrádkou v Jílovém u Děčína. Bez pánečků nedá ani ránu a má se u nich moc hezky!

Roníček je 11 letý kastrovaný kříženec špice, vážící 8 kg. Celý svůj život žil na dvorku a tak neznal obojek, vodítko ani žádnou procházku. U nás se ale všechno rychle naučil a na procházkách spokojeně cupitá. K cizím lidem byl zpočátku bázlivější a občas i mrzutější, ale to už je minulostí. Nyní domů pustí s klidem všechny návštěvy a chová se ukázněně. Roníček by byl skvělým, klidným a tichým parťákem třeba pro nějakého staršího člověka. Procházky ocení, ale tolik toho už nenaběhá. Domov hledá uvnitř v domě či bytě, hygienické návyky má a v klidu a tichosti čeká na návrat svého páníčka. S malými pejsky je Roníček kamarád, větších se bojí a ze strachu by se mohl bránit. S kočičkami nemá problém. Venku má tendenci lovit velké psy a také běžce a cyklisty.

Roníček k nám byl odložen 18. 7. 2022 majiteli.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru