Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Angelika

Angelika našla domov u skvělé mladé slečny v bytě v Lounech. Je prý velmi zvědavá a všechno musí očichat a prozkoumat. Moc hezky prý poslouchá a spolupracuje a je nejlepší kamarádka s mladší sestrou své nové paničky. Je zlatá a moc ráda se rochní ve vodě.

Angelika je roční kříženka německého ovčáka. Váží 28 kg. Angelika je velmi jemná a křehká psí slečna, která si k nám z předchozího roku života přinesla určitý ostych a obavy. Po skoro týdnu u nás stále chviličku váhá, když přijedeme k ní do kotce, než se přijde přitulit a mazlit, ale nakonec jí to nedá a nastavuje hlavičku pro každý dotyk. Zatím je vykulená, takže na procházce je spíše opatrná nebo zaražená, ale jsou už chvilky, kdy se někam rozběhne se zájmem prozkoumat a očuchat nějakou tu psí zajímavost. Bude stačit trochu socializace a pozitivní výcvik a Angelika bude skvělá. Byla zvyklá žít v bytě společně s dětmi.

Angelika k nám byla odložena majitelkou dne 29. 10. 2023.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru