Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Vláďa

Vláďa našel domov v Kamenici u Jihlavy u skvělých osvojitelů Taxíka (adoptován v r. 2019), kterého bohužel vzala páníčkům rakovina, a tak dali domov dalšímu útulkovému pejskovi. Po pár týdnech Vláďovi navíc doma přibyl kamarád Bambík, kterého páníčci v azylu také adoptovali.

Vláďa je 7 letý kastrovaný kříženec, váží 13 kg. Vláďa je zpočátku bojácný pes, ale netrvá dlouho a přilne ke svému pánu, rád se pomazlí a pěkně si šlape na vodítku na procházku, přestože vodítko evidentně viděl prvně u nás v azylu. Jak si zvykne, je z něj milý, nenáročný psík. Nemá žádný problém s manipulací, je čistotný, ale krade jídlo – dokonale pána vycvičí, že všechno jídlo patří do ledničky nebo do spíže. Jelikož žil dříve v přemnožené smečce, je zvyklý na soužití s jinými psy a fenami. Zato dětí se strašlivě bojí – nikdy by nekousl, ale jak vkročí dítě do místnosti, okamžitě zmizí pod nábytek. Na procházce se ztratí v křoví, pokud půjde dítě také. Ale i to se postupně zlepšuje, občas už vystrčí nos nebo jde na procházce s odstupem.

Zpočátku jsme jen Vláďovi pomáhali inzercí s hledáním domova, umístěn byl však v záchytných kotcích. Inzerován byl u nás jako fenka Blanka, po přijetí k nám jsme ale zjistili, že je Blanka kluk jak buk, jen tedy kastrovaný – a tak se z Blanky stal Vláďa 😀

Vláďa k nám byl přijat 9. 12. 2021 ze Záchytné stanice Vyškov, odkud jsme byli požádáni z kapacitních důvodů o přijetí Vládi k nám.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru