Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Gucci

Gucci našel nový domov nedaleko Českého Krumlova, kde žije v bytě se svou rodinou, které se hned od první minuty točí svět jen kolem něj.

Gucci je asi roční kastrovaný kříženec čivavy. Váží ani ne 2 kg, je to opravdu drobeček. Lidi bezmezně miluje, jakmile si získáte jeho důvěru, bude vás naplno zahrnovat láskou každičký den. Mazlením a hraním by mohl trávit celé hodiny, je to malý neposeda. Při přijetí k nám nic neuměl, horko těžko zvládal chodit na vodítku, vše se ale postupně učí a hledá někoho, kdo s ním bude dál pokračovat v socializaci a výcviku. V cizím prostředí je zatím bojácný a lekavý, vodítko je tak při venčení nutností. Doma je Gucci hodný, tichý a čistotný, jako bonus vás naučí skvěle uklízet, rád totiž kouše cokoliv, co se mu dostane do tlapek. Na psí kamarády si dovoluje, vhodný je tedy k jinému psovi pouze pokud je pes naprostý flegmatik a páníček již zkušenější, kočičí kamarády prohání. Není to pejsek vhodný jako hračka pro děti ani jako doplněk.

Gucci byl při přijetí ve špatném výživovém stavu, zablešený, plný vnitřních parazitů, s kvasinkovým zánětem v uších, se špatným očkem, které bylo nutné vyjmout. To měl totiž značně vypouklé, funkčnost byla fatálně zničená a vůbec na něj neviděl, kdyby zůstalo déle, hrozily by vážné potíže (bolest, výtoky, infekce, atp). Jednalo se o chronický stav po dřívějším úrazu, co přesně se stalo můžeme jen hádat, ale následky to každopádně zanechalo.

Gucci byl odchycen dne 30. 10. 2022 ve Svépravicích.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru