Rodinný azyl Dej pac!

Čikina

Čikina našla nový domov u rodiny v Sezimově Ústí, která už od nás měla v minulosti adoptovaného Texe, který však bohužel loni odešel za duhový most. Páníčci se tedy rozhodli pomoci dalšímu útulkovému pejskovi.

V novém domově tráví čas nejraději na gauči nebo v křesle a pacička se jí v klidném prostředí krásně zahojila.

Čikina je 12 letá kastrovaná kříženka. Váží 22 kg. Čiky je hodná a přátelská fenka, má neustálou potřebu být u svého člověka, užívá si každou společnou minutu a mazlení je její nejoblíbenější činností. Vzdala by se čehokoliv na světě, ale nikdy ne toho, být se svým člověkem. Čiky je učenlivá, umí několik povelů a triků (stůj, jdeme, sedni, otočka, mrtvola, aj.). Je moc šikovná. Venku se ráda prohání s jinými psy, s některými fenami je však konfliktní. Chodí jen na vodítku, má totiž tendence utíkat za zvěří. I kočičky chce vždy prohánět. Doma je čistotná a neštěká. Samotu ale ráda nemá, občas něco rozkouše a zpočátku, než si zvykne na nové prostředí, tak i kňučí. Což je ale vzhledem k její povaze pochopitelné, opravdu je pro ni středobodem vesmíru její člověk a jen s ním je spokojená.

Čiky si ze stresu vykousává srst na nohou, potřebuje pohodový a láskyplný domov bez malých dětí – je k nim sice mírná, ale velice ji stresují a trápí se. V adopci se tato rodinná situace před časem změnila, Čiky se trápí čím dál víc, proto nyní po 6 letech znovu hledá domov, kde bude opět šťastná.

Pozdravy z nového domova: