Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Larson

Larson odjel do nového domova do Jihlavy k osvojitelům našeho Boodlieho (adoptován v r. 2019), kterého bohužel v polovině prosince vzala páníčkům rakovina, a tak dali domov dalšímu útulkovému pejskovi.

Už po pár dnech si Larsona pánečci moc chválí, je prý moc chytrý a chápavý a všichni mají pocit, že u nich bydlí odjakživa.

Larson je 7 letý kříženec belgického ovčáka, váží 25 kg. Larsona si hned během prvního dne zamilovaly všechny azylové tety, je to totiž naprostý správňák. Lars strávil celý život v kotci, na zahradě nebo zavřený ve stodole, ale ze své minulosti si absolutně nic nedělá. Je velmi veselý, milý, vítací a zvědavý. Bez problémů ho vypravíme na procházku každému dobrovolníkovi, Lars totiž miluje všechny lidi i děti bez rozdílu a je radost s ním být. Lars je aktivní pejsek, procházky má moc rád, každý den nás nadšeně vítá a těší se, co ho čeká. Na vodítku chodí moc hezky, netahá, nevšímá si cizích lidí, cyklistů, aut ani kolemjdoucích psů. Feny i pejsky má moc rád, vychází s nimi hezky. Larson je velmi vnímavý, chytrý, nejraději by vám splnil každé přání. Základní povely ovládá a nadšeně plní, je ale určitě třeba je dopilovat a na výchově dál pracovat.

Larson k nám byl odložen majiteli dne 15. 9. 2022.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru