Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Defi

Defí našla nový domov v Olomouci. Nyní žije s paničkou a psím parťákem Charliem v bytě a má se již od prvních dní skvěle.

Defi je asi 6 letá kastrovaná německá ovčačka. Váží 28 kg a měří 60 cm v kohoutku. Defi je velmi aktivní, hodná a milá fenka, má moc ráda lidi i děti. Defí je velká hračička, nadšeně lítá pro aportky, přetahuje se se psími či lidskými parťáky o klacek, něžně okusuje ruce a vůbec je to veselá kopa plná energie a radosti ze života. K jiným pejskům a fenkám je velmi přátelská. Byla nalezena ve špatném stavu se svojí pravděpodobně dcerou Dori. Obě byly vychrtlé a se špatnou srstí, bylo vidět, že byly dlouhodobě zavřené v kotci, protože neměly žádné hygienické návyky a v kotci kroužily osmičky.

Defí se velmi rychle naučila hygienickým návykům v bytě, venku řádí, doma nosí hračky nebo blbne se psy, občas také odpočívá nebo si naloží hlavu do lidského klína a užívá si drbání a laskání.

Defí měla při přijetí na první pohled jedno oušku mírně pokleslé se silným zánětem a neustále vytékajícím hnisem. Po intenzivním čistění a kapání léků se zánět sice zlepšil, ale bylo nutné provést otoskopii a čistění zvukovodu. Ouško se jí již zcela uzdravilo, narovnalo a stalo se ozdobou zvídavé hlavičky.

Defi byla odchycena 16. 7. 2021 v Hořicích poblíž Humpolce.

Pozdravy z nového domova:

 

Přejít nahoru