Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Danny

Danny našel skvělý nový domov. Celou záležitost kolem toho, jak se majitelé Dannyho zbavili, řešil od začátku moc hodný policista, který se do Dannyho zamiloval natolik, že si jej adoptoval. Nožičku má zahojenou krásně, vůbec nekulhá. Skáče a běhá, jako kdyby mu nikdy nic nebylo. Pánečci si ho moc chválí, jak je šikovný a chytrý a je jim společně moc hezky.

Danny je asi 8 měsíční štěně, váží 20 kg. Danny byl nalezen 18. 8. 2022 uvázaný u garáží v Pelhřimově. Zde trpěl několik hodin ve 30° C, se zlomenou nohou, na kratičkém vodítku, bez vody. Nebylo tedy žádným překvapením, že byl chudák velmi dehydratovaný, bolavý a zmatený. Pejska jsme již dobře znali z předchozích dní, kdy jsme byli zavoláni k jeho odchytu. Majitelům jsme nabízeli pomoc – umístění, veterinární ošetření, operaci. Ti to však odmítli a o dva dny později Dannyho takto „odložili“. Vše bylo samozřejmě nahlášeno policii, aby se dále řešilo.

21. 8. 2022 proběhla u Dannyho operace z důvodu spirální zlomeniny kosti holenní a kosti lýtkové. Zákrok Danny zvládl na výbornou a pooperační režim také. Již třetí den začal na nohu našlapovat a po pár dnech už by nejraději šel zase běhat a dovádět. Je to pašák! Klidový režim je však nezbytně nutné dodržovat několik týdnů, také v novém domově jej musí nadále dodržovat, aby se vše řádně zhojilo. Z Dannyho se vyklubal naprostý úžasňák a mazel, je přátelský a hravý, stále veselý a pozitivně naladěný. Zdravotně se dá dokupy a bude si moci konečně naplno užívat spokojeného psího života, jak si zaslouží.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru