Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Uhlík

Uhlík našel nový domov v Plzni. Podnikl s pánečky už spoustu výletů, agility tréninků, víkend na zasněžené Šumavě, dovolenou v Krkonoších, chatu u řeky s přáteli, dokonce i dvoudenní čundr s přespáním pod širákem. Letos je toho ještě dost čeká, například psí tábor. Báječnějšího psího parťáka, cestovatele a dobrodruha si prý nemohli přát, už si to bez něj vůbec nedokážou představit. A on bez nich asi taky ne, hlavně doma jim to pořád dává najevo. Děkujeme za tak krásný domov pro Uhlíka! Poslední pozdrav Uhlík posílá už jako bráška – narodil se mu dvounohý sourozenec a zároveň se přestěhoval k prarodičům na venkov, kde si to moc užívá!

Uhlík je 2 letý kříženec střední velikosti, váží 20 kg. Je to velice přátelský psík, který bezpodmínečně miluje lidi. S kočkami se snese bez problémů, vyrůstal s nimi, ty které nezná však prohání. Pejsky si vybírá, s fenkami je kamarád. Co se dětí týče, je vhodný spíše k odrostlejším dětem. Uhlík je učenlivý a aktivní pes. Převládá u něj ale lovecký pud a je od zvěře neodvolatelný, tudíž je nutné s ním chodit na vodítku či stopovačce. Cestování v autě snáší dobře, taktéž samotu, doma sám vydrží a nic neničí. Uhlík by rád našel aktivní domov, kde se mu budou věnovat a dopřejí mu dostatek pohybu a jiných aktivit. Uhlík byl adoptován od nás jako štěně, nyní hledá nový domov z důvodu vážným zdravotních problémů osvojitelky.

Uhlík je jedno ze 7 štěňátek fenky Layly, kterou jsme přijímali před časem s podezřením na březost. Podařilo se nám najít úžasnou rodinu, která si ji adoptovala i s podmínkou odchovu štěňat. Štěňátka se narodila 16. 5. 2019.

Pozdravy z nového domova:

 

Přejít nahoru