Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Ares

Ares našel po téměř 4 letém čekání nový domov v Novém Malíně. Páneček s Aresem neustále pracuje, sportují spolu a Aresek má tak vše, co potřebuje ke svojí spokojenosti.

Ares je 5 letý kříženec severského plemene. Váží 29 kg a měří 56 cm v kohoutku. Ares je velice aktivní kluk, rád běhá, perfektně funguje v zápřahu s koloběžkou nebo s pánem na běžkách. Je strašně umazlený. Zná a respektuje základní povely, ovšem do chvíle, kdy jej ovládnou lovecké pudy. Na procházce napřed nadšeně užívá pohybu a pachů, ale po chvilce si vzpomene a co chvíli se chodí mazlit. Ares je dosti dominantní a v určitých situacích nevyrovnaný a potřebuje doopravdy zkušeného a aktivního majitele, aby mu dal pocit sebedůvěry a zároveň mu poskytl dostatek pohybu a ukázal mu meze. Ares je nevhodný k jiným zvířatům, má velké lovecké pudy (pod dohledem může být s fenkami, je schopen i soužití se psy, ale pod zkušenějším vedením). Ares u nás už čeká dlouho, postupem času se velice uklidnil, s košíkem bez problémů chodí na procházku s jakýmkoli zdatnějším venčitelem. Ares má v sobě zvláštní jiskru, je hbitý, rychlý, má neskutečný postřeh a jeho pohled, se kterým sleduje horizont ve spojení s napětím celého těla, přesahuje lovecké vzrušení.

Ares se potuloval víc jak týden v chatové oblasti u Stráže v Pelhřimově. Paní se podařilo zavřít ho do zahrady, pak byl teprve možný odchyt.

Pozdravy z nového domova:

 

Přejít nahoru