Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Moly

Moly našla nový domov v Humpolci. Páníčkům dělá velkou radost, je hodná, poslušná, bezproblémová – jsou moc rádi, že jí mají, protože tak hodná a vděčná fenka se podle nich jen tak nevidí. Má několik psích kamarádů, se kterými si chodí hrát. Doma má kamaráda kocoura, kterého občas ráda prožene. Je na páníčky hodně fixovaná. Pár hodin vydrží doma v klidu, jinak je stále s nimi, případně u sousedů s jejich fenkou – kamarádkou. Moc ráda má turistické výšlapy po okolí pěšky, autobusem,
vlakem i s pánečky chodí do restaurací na obědy, kde se chová velice slušně.
Akorát se prý nechce fotit. Jakmile panička vezme mobil do ruky, otáčí prý hlavu nebo utíká pryč 😀

Moly je půlroční štěně. Váží asi 10 kg – v dospělosti bude mít kolem 20 kg. Je to milá fenečka, hravá a přátelská ke všemu a ke všem – k lidem, k dětem, ke psům i kočkám (ty ji zajímají, ale neublíží). Ze všeho je hned nadšená, miluje procházky, dovádění a jakoukoliv jinou aktivitu se svým pánem. Je velice chytrá a učenlivá – brzy pochopila režim venčení, doma je čistotná a nic neničí. Samota se jí zatím moc nelíbí, ale i to se velmi rychle zlepšuje.

Moly byla dle nálezce v polovině března nalezena v Pelhřimově v ul. K Silu. Nálezce ji měl několik dní u sebe, poté ji předal k nám. Majitel se o ni nepřihlásil.

Pozdravy z nového domova:
Přejít nahoru