Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Čaky

Čaky našel nový domov v Praze. Je miláčkem celé rodiny i všech z okolí. Jeho nejoblíbenější činností je mazlení. Má také moc rád jakoukoliv aktivitu venku, kde se chová ukázněně (hlavně když ví, že jsou v kapse pamlsky). Jediné, co moc nemusí, jsou slepičky u babičky – ty má tendenci prohánět.

Čaky je 6 měsíční kříženec špice, který byl adoptován ve 2 měsících z azylu. Majitelé nezvládali jeho výchovu a požádali o navrácení Čakyho zpět k nám. Čaky k nám přijel 11. 9. 2020.

Čaky nyní váží 8 kg, v dospělosti bude spíše středního vzrůstu. Má v sobě nekonečné množství lásky a energie. U nás funguje bezproblémově, je to bezvadný pes. Potřebuje jen dostatek aktivit, aby vybil svou energii a důslednější výchovu, aby se naučil co je správné a co ne. K lidem je velice kontaktní a přátelský, mohl by se umazlit. Děti má také rád, jen je hodně zbrklý, proto k úplně malým nedoporučujeme. Čaky je hravý, veselý, zvědavý, vnímavý, rychle chápe. Bezkonfliktního psího kamaráda či kamarádku uvítá, jen si umí hezky dovolovat. Doma je hodný, nic neničí; samotu ale rád nemá, je potřeba na tom zapracovat a počítat s tím, že než se naučí na nový režim a zvykne si na nové prostředí, bude naříkat. Čakyho má luxaci ramenního kloubu. Vzhledem ke zdravotnímu omezení není tedy určen jako pes pro sport či agility – je potřeba přizpůsobit zátěž a pohybový režim jeho možnostem.

11. 3. 2020 v ranních hodinách porodila Čiperka 2 štěňátka – zlatou fenečku Čepetku a černého pejska Čakyho.

Maminku Čiperku, asi 4 letou kříženku špice, jsme přijali jako nalezence. Pohybovala se zhruba měsíc v Hodějovicích, kde se jí pravděpodobně někdo zbavil. U Čiperky proběhlo sonografické vyšetření, které potvrdilo březost.

S maminkou…

Sestřička:

Pozdrav z nového domova:

Přejít nahoru