Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Krajanka

Krajanka je desetiletá kříženka kokršpaněla. Váží 17 kg, nicméně má nadváhu. Krajanka žila celý život se svým páníčkem, kterého mnozí považovali za podivína a ke Krajance se údajně nechoval hezky. Ona ležela do poslední chvíli vedle něho a nechtěla ho opustit. Následující měsíce strávila na místě, kde se o ní dobrovolnice staraly, ale nevěděly si s ní rady. Krajanka ze strachu a smutku na vše útočila, vrčela a ležela jen v koutě, kde se i vyměšovala. Měsíce ji nikdo nepohladil ani nevzal na procházku. A tak přijela k nám.

Zatím se projevuje jako velmi nešťastná, zmatená a zlomená duše. K pečovatelce neprojevila jediný náznak zavrčení nebo agrese, ráda se nechává mazlit a hladit, ale stále je velmi opatrná. Na procházce na vodítku chodí slepě za svým člověkem a malinko pookřeje. Nicméně není zvyklá na procházky a po čase začne stávkovat a tvářit se, že už nemůže, ale určitě si rychle zvykne. S žádným psem nemá problém, je submisivní, jen nemá ráda, když ji příliš obtěžují. Kočičky ani jiná menší zvířata ji nezajímají. Je vhodná spíše ke starším dětem, kterým se nechá vysvětlit, aby na ní nesahaly. Potom si jich vůbec nevšímá, uhýbá, jen se bojí dotyků. Krajance by bylo rozhodně nejlépe u staršího člověka, který by ji s láskou opečovával a ona měla zase pro koho žít.

Krajanka našla nový domov v Jihlavě. Krajanka chytla druhou mízu. Za 2 měsíce si zničila 3 nové pelíšky a 2 plyšáky. Spí s páníčky v ložnici a poslední dobou se naučila lézt i do postele. Akorát s hygienou pořád válčí.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru