Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Šedík

Šedík je starší pejsek ze špatných podmínek. Pejsek byl plný dredů, výkalů a blech, duchem zlomený, smutný a apatický. Po podstoupení relaxačního a zkrášlovacího odpoledne v salónu se z něj vyloupl nádherný a o kousek spokojenější pes. Šedík je aktivní pes, co si rád hraje s ostatními psy.

Šedík bydlí s novými pánečky a třemi psími kamarádkami v Lhotě. V novém domově se jmenuje Semtík – Sem. Je vůdcem smečky a ,,kraluje“ 3 fenkám a kocourovi, aspoň si to tedy myslí. Je to rozený hlídač. Za plotem mu nic neuteče a vše oštěká, pokud je doma, hlídá za oknem. Je to ale velký mazel, neustále vyžaduje drbání a hlazení a díky tomu, že je vetší než holky, tak je umí odstrkovat a předbíhá. Miluje piškotky a peřiny. Problém je jen trošku při stříhání, ale neustále se zlepšuje. Miluje jízdu autem. Rád se vyhřívá před krbem, ale je dost otužilý a pokud může, nevynechá jedinou příležitost se proběhnout po zahradě, i když je špatné počasí.

Naposledy pánečci píší: Loni mu přišel do smečky další pejsek (je kastrovaný) a vytvořili spolu hlídací dvojku, které holky (jsou tři) nestíhají. Stal se z něj velký mazlík vyžadující spoustu pozornosti a hlazení. Jen to stříhání je pořád boj!

Pozdravy z nového domova:
Přejít nahoru