Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Goldie

Goldie je asi roční kříženka. Váží 9 kg a měří 45 cm v kohoutku. V předcích má zřejmě špice a nebo možná taky ne. Každopádně vypadá jako zmenšenina belgického ovčáka. Je mu podobná i povahově. Je velmi aktivní, chytrá, hbitá. Je kamarádská se všemi psy i fenkami. Odložil ji k nám majitel z důvodu alergie u dítěte a nedostatku času.

Goldie je velice učenlivá fenečka, snadno se fixuje na svého člověka a snaží se mu za každou cenu vyhovět. K cizím lidem (hlavně mužům) je ostražitá, ale stačí 5 minut na seznámení a člověka si oblíbí – je velice kontaktní. Je opravdu hodně temperamentní, což je vzhledem k její povaze plnit člověku, co na očích vidí, skvělé do dalšího výcviku. Její temperament je ale zvladatelný, když jeden den nestihneme dlouhou procházku, vydrží ležet na gauči, ale není to nic pro ní.

Se zvířaty nekonfliktní, ale má snahu utíkající zvířata honit – dá se ale bez větších problémů odvolat. Goldie je uštěkaná, všechno se snaží komentovat, ale i tady už začíná chápat povel „ticho“. Goldie vyloženě miluje děti, i na procházkách má tendence se kamarádit s každým dítětem co potká.

Goldie bydlí se svou novou paničkou nedaleko Brna a má se báječně. Sice prý asi nikdy nedospěje, ale to nikomu nevadí, s dětmi si rozumí a když nemá náladu, což je velmi zřídka, tak má svůj separe pelíšek.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru