Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Bren

Bren je pětiměsíční štěňátko (sourozenec Habána – již v novém domově). Jejich maminku majitel vyhodil březí z domu. Fenka si ale poradila a také měla štěstí – s jejími štěňátky jí našli v malé slovenské obci a ujali se jí dobří lidé. Maminka je menšího vzrůstu, tatínek byl asi střední – podle váhy myslíme, že Bren bude v dospělosti menší, maximálně střední velikosti. Některý z jeho předků byl pravděpodobně jezevčík.

Bren je spíše klidnější povahy, vnímavý a učenlivý, dělá pokroky v nácviku čistotnosti, je zvyklý ve smečce psů, fen, koček a drobného hospodářského zvířectva, takže je velmi snášenlivý se vším živým. V novém prostředí je poněkud bojácný. Na svoji pečovatelku se rychle navázal, neustále jí sleduje, chodí s ní všude na volno aniž by se od ní vzdálil. A samozřejmě – když ho necháte o samotě a dáte mu příležitost vyčuchat Vaše botky, tak je jako každé správné štěně rozkouše.

Bren bydlí ve smečičce různých malých zvířátek a jejich hodnou paničkou v Jemnici. Hlídá dům, všechny zvířátka a malou holčičku.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru