Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Bob

Štěňátko Bobeček je kříženeček francouzské buldočky a středního křížence. Měl být usmrcen při císařském řezu během porodu. Nakonec ho odchovala majitelka feny a my jsme sehnali osvojitele.

Nový domov našel u mladého páru v Opavě. Panička ho pojmenovala Alfréd a píše o něm: Alfík roste, jako z vody – už je dvakrát takový a má přes pět kilo, velmi rád papá, nejradši by snědl slona, sní co se dá. Je to náš poklad a je čím dál lepší. S naším velkým pejskem už se pomalu sžívá, když chce spát, tak se přijde přitulit, respektive nám zalehnout hlavu. Až na nějaké to štěněcí zlobení, které k tomu patří, je zlatý. Máme ho moc rádi a děkujeme za něj.

A o prvních narozeninách přišla další milá zpráva: Alfréd už je velký a krásný kluk. K nelibosti přítele s námi spí v posteli, vždycky se ke mě hezky přitulí, rád leze pod peřinu, rád se tulí, za což jsem moc ráda a užívám si to. Bohužel když už to vypadalo, že si s naším prvním pejskem Ňufkou bude rozumět, tak jsme o Ňufku přišli, jednou se prostě neprobudil, dlouho jsem se z toho nemohla vzpamatovat, ale čím víc Alfréd rostl a byl rozumnější tak mi pomohl se z toho dostat. Sestra hned dovedla pejska z Opavského útulku (kříženec labradora), takže Alfréd má kamaráda a velkého učitele, i když někdy nadávám co ho velký pes učí, protože Alfréd všechno opakuje. Často nám lidi říkají, že vypadá jako hyena, někdo zase tvrdí netopýr, jiní říkají bojové plemeno, no sranda. Jinak je to divočák a miluje psy, pořád by si s nimi jen hrál. Je to naše zlatíčko, moje všechno.

Pozdravy z nového domova:

Přejít nahoru