Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Buddy

Buddy našel domov před přijetím k nám.

Buddy je 11 letý pejsek Border kolie. Vypadá jako čistokrevný, ale nemá průkaz původu. Váží 22 kg. S ohledem na svůj věk se jeví zdravotně naprosto v pořádku, aktuálně se žádné zdravotní problémy u Buddyho neřeší. Miluje lidi, známé i cizí, drbání a dlouhé procházky. Na děti je zvyklý, hraje si s nimi. Co už tolik nemusí, jsou jiní psi (fenky ve většině případů nevadí) a bohužel vzhledem k této skutečnosti byl většinu života zavřený v kotci. Je zvyklý chodit na vodítku, na kterém netahá a poslouchá. V lese chodí pouze na vodítku, protože jinak honí zvěř, stejně tak může prohnat slepici. Se svým pánem mohl chodit i navolno, nechal se od něj přivolat. Jinak vycvičený není, povely nezná. Nyní mu náhle zemřel páníček a zbytek rodiny se o něj bohužel nedokáže postarat tak, jak by si zasloužil.

Rádi bychom pro tohoto staršího pejska našli milující páníčky a hlavně lepší domov. Zatím se nachází v domě, kde žil dosud.

• V případě zájmu si pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Přejít nahoru