Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Tedy

19.10.2023: Přinášíme tu nejsmutnější zprávu o Tedym. Tedy si u nás hezky zvykl a stal se z něj velký hodný bambula, kterého si záhy oblíbili všichni ošetřovatelé. O to větší strach jsme měli, když jsme viděli, že mu není dobře. První podezření bylo na reakci na očkování, které měl roky propadlé. Půl hodiny po vakcinaci začal být nesvůj, třásl se a slinil. Záhy ale bylo zřejmé, že se jedná o vážný stav a tak s podezřením na torzi žaludku jsme vyjeli do Jindřichova Hradce. Torze byla potvrzena a s veterináři jsme se domluvili, že mu dáme šanci a půjdeme do operace. Paní doktorka zmínila všechna rizika, přesto jsme doufali v naději.

Po dvouhodinové operaci vypadlo vše nadějně, stejně tak druhý den, kdy nám z veteriny hlásili, že Tedy je v pořádku, začíná jíst a má celou řadu léků včetně preventivních na komplikace během pooperačního stavu. Opět paní doktorka zdůraznila, že prvních 5 dnů je kritických. Večer volali z veteriny, že se Tedymu přidala častá komplikace – srdeční arytmie a že noc bude těžká, přes maximálně zesílenou medikaci.
Ráno jsme s napětím zvedali telefon a zpráva byla ta nejhorší…Tedy k ránu nezvládl nápor na srdíčko a odešel do psího nebe.

Tedy je 7 letý kříženec labradora s novofundlanďanem. Váží 45 kg. Tedy je hodný, mazlivý, přátelský pes, který má rád lidi i děti. Dobře vychází se psy. Tedy strávil svůj dosavadní život na dvorku, nikdo ho nic neučil a ven chodil jen zřídka. Tedy je ale velký šikula a hlavně dobrák od kosti a tak vše rychle dožene.

Tedy byl odložen majitelem 2. 10. 2023 na doporučení KVS, protože majitel se odstěhoval a pejsek na něj musel čekat celý týden sám, než přijede o víkendu.

 

Přejít nahoru