Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Ray

Ray byl nalezen 5. 11. 2018 v Božejově u Pelhřimova, má zhruba 3 měsíce. Ray u nás podstoupil vyšetření očí, kde byl shledán problém řešitelný pouze operací – plastikou očních víček. Zda došlo k trvalému poškození očí nebo ne se teprve uvidí. Dostal antibiotika a kapeme očíčka několikrát denně, aby se mu alespoň trochu ulevilo, než proběhne operace.

Ray byl hospitalizován na klinice Piketa v Jindřichově Hradci. Bohužel se jeho stav během několika hodin velmi rychle změnil a není dobrý. Od rána byl apatický, neměl chuť k jídlu plus několik dalších symptomů, které poukazovaly na vážný problém. Na nic jsme nečekali a vyjeli na veterinu, kde mu byly provedeny testy a vyšetření. Po vyžádaném testu na parvovirózu se rozplynuly veškeré naše naděje na obyčejnou nevolnost nebo stres. Test byl pozitivní. Operace očních víček samozřejmě neproběhne. Ray podstoupí další řadu vyšetření. Nemá zároveň v pořádku žaludek a střeva. Není vyloučeno ani cizí těleso ve střevech, také má nezvykle tlustou stěnu žaludku a další nesrovnalosti. Věříme, že je Ray v těch nejlepších rukou a bude opět v pořádku.

S obrovskou bolestí v srdci musíme oznámit, že Ray dnes večer zemřel. Jeho tělo už nezvládlo bojovat s krutou parvovirózou a odešel za duhu. Moc jsme věřili a moc jsme doufali. Je nám to líto, Rayi.

Přejít nahoru