Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Baruška

19.12.2023: Přinášíme smutnou zprávu o naší Barušce… Baruška poslední dny byla hodně unavená a neměla chuť k jídlu. Její teta dočaskářka s ní navštívila veterinu v Jihlavě, kam docházely. Dostala zkusmo antibiotika, zda by pomohly pro případ, že se rozběhl nějaký zánět. Nic se však nelepšilo a tak se rozjely do Žďáru n. S. k panu doktoru Johanidesovi na podrobnou diagnostiku. Pan doktor Barču komplexně vyšetřil a bohužel potvrdil to, co jsme nechtěli slyšet – nádor v močovém měchýři se zvětšil a metastazoval do otevřených lézí na kůži a dalších míst. Pan doktor konstatoval, že Baruška se již jen trápí a stav je nevratný. S těžkým srdcem jsme Barunku nechali odejít za duhový most…

Baruška je 16 letá kříženka, váží kolem 10 kg. Baruška je přátelská a pohodová psí holka, u které je věk jen číslem, je aktivní, hravá, veselá, s radostí vás bude doprovázet na procházkách. Zpočátku se bála, vlídným zacházením u nás ale brzy přišla na to, že už ji nic špatného nečeká. Vychází bezproblémově se všemi psy bez ohledu na pohlaví i kočkami.

U Barušky musíme před adopcí dořešit zdravotní záležitosti – podrobnější vet. vyšetření z důvodu problému s čůráním, kastraci, vyjmutí ML. Poté začne vyhlížet nový domov.

Baruška k nám byla přijata 15. 9. 2023 od majitelky.

Přejít nahoru