Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Množírna Kamenice nad Lipou

Dne 31. 1. 2018 jsme měli tu čest navštívit Palác krásy. Tak se totiž jmenuje chovatelská stanice pana Š. z Kamenice nad Lipou. Ve stejném domě je i chovatelská stanice Černý paramour paní Š.. Ve spolupráci s KVS, PČR a hasiči jsme v tento den odebrali 212 psů. Akce trvala celý den až do pozdních nočních hodin, všechny pejsky bylo nutné dostat z místa do večera.

212 psů, převážně malých plemen a jejich kříženců (čivavy, jorkšíři, buldočci, kavalíři, aj.), zde živořilo v miniaturních klecích a přepravkách plných výkalů, někteří pobíhali volně po domě. Byli vyhladovělí, velmi zanedbaní a nemocní. Zablešení, přerostlé drápky, atrofované svaly, zuby často shnilé a bolavé, po tělech drobné i vážnější poranění, někteří z nich slepí či s jinými vadami. Podlahy i zdivo domu byly doslova prosáklé močí. Nedalo se zde dýchat, všude moč a výkaly, oči slzely, hasiči vstupovali do domu pouze s dýchacími přístroji.

Momentálně jsou již všichni pejsci v bezpečí a my bychom chtěli upřímně poděkovat všem organizacím, které se pomoci zúčastnily, stejně tak všem převozcům a dalším lidem, kteří pomáhali na místě. Velice si vážíme veškeré nabídnuté pomoci. Zároveň chceme vyjádřit všem zájemcům o adopci, že je před námi ještě dlouhá cesta, než budou moci být psi nabídnuti k adopci, proto s dotazy ohledně adopce prosím počkejte. V naší péči zůstává část odebraných psů a další 3 psi, kteří byli odebráni v první várce v prosinci 2017.

Seznam spolků:
Depozitum Beruška
Dejte nám šanci
Naděje Pro Čtyři Packy
Galgo v nouzi
Handipet Rescue CZ
Dočasky.cz
OS Buldočí naděje
Tety v akci
1. Plyšový útulek
Russell Rescue
Útulek – Dočasná či dlouhodobá péče LOZ Písek
Ostrovský Macík
Dočasky De De
Čivava v nouzi
Cibela
Home 4 Pets
Šance pro jejich život

Přejít nahoru