Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Kalendáře 2022

Tak jako předchozí roky, i letos jsme si pro Vás připravili kalendář na následující rok – ač je to na poslední chvíli, věříme, že to čekání stálo za to. Jak již názvy kalendářů napovídají, v nástěnném kalendáři najdete azyláčky u nás, ve stolním kalendáři azyláčky v nových domovech.

OBJEDNÁVKY pište pouze na e-mail: lucie.navy@centrum.cz, tel.: 730 847 325. Rovnou prosím upřesněte: zda máte zájem o stolní či nástěnný kalendář, počet kusů, pobočku Zásilkovny, Vaše telefonní číslo pro přepravce. Kalendáře posíláme jen Zásilkovnou (+70 Kč).

Děkujeme všem osvojitelům kteří se zapojili do tvorby stolního kalendáře a také se omlouváme těm, kteří svého svěřence v kalendáři nenajdou – bohužel počet míst byl omezený. Dále děkujeme: Vendula Vacke za grafickou úpravu, Michal Adam za nafocení azyláčků do nástěnného kalendáře, Lucie Humeníková za rozesílání kalendářů.

A na závěr velké poděkování ABC Tiskárna nejen za tisk všech kalendářů, ale také za slevu na tisk, která nám výrazně pomohla. Moc si toho vážíme ♡

 

Přejít nahoru