Rodinný azyl Dej pac!

Špagetka

Špagetka je 8 letá drobná kříženka, váží 6 kg. Špagetka k nám byla přijata zanedbaná; vyhublá, s nepěknou srstí, základní veterinární ošetření se roky nedělalo a tak jsme museli vše postupně dohnat. Špagetka byla zpočátku u nás bojínek, ale dočasná teta s ní zapracovala na socializaci a nyní je z ní už vcelku vyrovnaná fenka, co má ráda lidi i jiné pejsky, jen potřebuje chvilku na seznámení. Už také poznala kouzlo mazlení a hraní a všeho si užívá plnými doušky. Doma je Špagetka čistotná a v přítomnosti pána moc hodná, když je sama tak však naříká, proto hledá domov pouze u někoho, kdo s ní bude trávit většinu času a nebude zůstávat moc sama a také někoho, komu nevadí, že je občas moc upovídaná, obzvlášť když hlídá své území. Z první adopce se vrátila po pár dnech právě proto, že nezvládala samotu a panička si s ní nevěděla rady.

Špagetka byla přijata se Štaflíkem dne 24. 5. 2022 od paní, která je zachránila z nevhodných podmínek. Původně žili u majitelů, kde měli špatnou péči, venčení moc neznali, veterinární péči také ne, byli vychrtlí. Paní je tedy nejprve krmila, ale jelikož zjistila, že ani s plnou mističkou toto pro pejsky není vhodný život, oba pejsky odkoupila a předala do azylu.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a následně můžete volat ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony.

 

Sdílení: