Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Princess

Princezna je 13letá kastrovaná kříženečka pražského krysaříka. Ze začátku je jako každý krysaříček nedůvěřivý, po získání důvěry svého pánečka zbožňuje a neustále olizuje. Na svůj věk je zdravá, pouze zoubky jí musely být téměř všechny odstraněny, protože měla záněty dásní. Baští konzervy a máčené granule a nijak ji chybějící zoubky neomezují.

Na Princeznu je velmi fixovaný Božíček a bylo by nejlepší, kdyby našli nový domov společně, ideálně u starších lidí a bez dalších zvířat. Nemají problém s kočičkami ani dalšími psy, ale Princezna se v přítomnosti dalších zvířat spíše separuje. Oba mají rádi procházky, maximálně však 30-45 minut pomalejší chůzí. Pincezna bude mít brzy problém se schody, byl by pro ni tedy lepší domov bez nich, nemá problém s výtahem, případně může být do schodů nošena.

Princezna je schopna vydržet bez plenky, je naučená i na podložku, pokud by se třeba více napila nebo potřebovala akutněji vyčůrat. Pokud Božíček značkuje, tak to Princezna po něm opakuje. Na plenky je zvyklá včetně jejich nasazovaní a svlékání.

Nachází se v dočasné péči ve Velkém Beranově.

Princezna k nám byla odložena majitelkou 2. 3. 2024.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu prosím volejte na tel. 607 535 592. Počítejte prosím s oboustrannou návštěvou, adopční poplatek činí 1500 Kč za jednoho pejska.

Přejít nahoru