Rodinný azyl Dej pac!

Jerrys

Jerrys je 7 letý kříženec flat coated retrívra a možná novofundlanďana. Váží 30 kg a měří 60 cm v kohoutku. Jerrys je aktivní, vítací pes a moc rád se mazlí. Má rád děti, nevadí mu žádná manipulace, jen na misku si dává pozor. Naučil se u nás základní povely, chůzi u nohy a pokud se mu hned od začátku jasně a důsledně ukáže, co a jak od něj chceme, perfektně spolupracuje. Chodí bez tahání na vodítku a procházka je s ním jedna radost. Psy míjí bez problémů, fenky má moc rád. Jerrys byl nalezen v Kuřimi – vyhublý a se zánětem v uších. Zánět uší se mu opakovaně vrací, po otoskopii a čistění uší v celkové narkóze je to podstatně lepší, ale musí se uši pravidelně kontrolovat, čistit. Nějaký čas byl umístěn v záchytném kotci v Kuřimi, zatímco se město intenzivně snažilo najít majitele, poté byl přijat k nám.

Jerrys byl nalezen 22. 11. 2019 v Kuřimi v klidové zóně u rybníka Srpek.

Po roce a čtvrt se nám Jerrys nyní vrátil z adopce, kde nerespektoval své nové páníčky a následkem pak bylo pár situací, kdy došlo ke kousnutí. Potřebuje jistého a důsledného psovoda, pak je z něj bezvadný pes, se kterým není sebemenší problém.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a následně můžete volat ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony.