Rodinný azyl Dej pac!

Grimm

Grimm je 1,5 letý kříženec pravděpodobně kolie a huskyho, váží 20 kg. Grimm je aktivní, krásný a milý pejsek, který je zpočátku trochu lekavý a bojí se prudších pohybů. Vypadá to, že se s ním v předešlém domově nezacházelo zrovna hezky, má tendenci bát se nových lidí. Když je člověk hlasitý nebo např. hodí klacek jinému pejskovi, zkamení nebo si i lehne na zem a očekává jen to nejhorší. Po pár dnech u nás ale zjistil, že mu nic špatného nehrozí a stal se z něj úplně jiný pejsek. Moc si nás oblíbil a po nějakém strachu není ani památky. Velmi rychle se Grimmík projevil jako vítací, akční a neustále veselý pejsek, který už netrpělivě vyhlíží nějakého super páníčka nebo rodinku, kde mu ukážou, že psí život může být vážně parádní. Na procházkách je Grimm opravdu šťastný, nejraději by chodil hodiny a hodiny. Také je na nich zvídavý a ještě se má co učit – na vodítku chodí vcelku hezky, kolemjdoucí lidi a cyklisté ho zajímají, chtěl by ke každému doběhnout. K pejskům se snaží tahat, ale i to se lepší. S fenami vychází Grimm moc pěkně, u nás se naprosto zamiloval do jedné fenečky, nejraději by ji následoval na každém jejím kroku. Jak by se choval v novém domově s klučičím parťákem zatím nevíme. Grimm k sobě každopádně hledá někoho, kdo s ním bude aktivně žít a bude počítat s tím, že ho v předešlém domově prakticky nic nenaučili a všechno ho postupně doučí – doženou spolu socializaci i výchovu. Grimm je opravdu hodný a chytrý psí kluk, který se moc rád bude všemu učit a při správném vedení z něj bude ten nejlepší parťák.

Grimm k nám byl přijat 6. 1. 2022 od technických služeb Humpolec, kde byl odchycen 1. 1. 2022. Nyní se nachází v Pelhřimově.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a následně můžete volat ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony.

Sdílení: