Rodinný azyl Dej pac!

Gigi

Gigi je 5 letá kastrovaná kříženka drobnějšího vzrůstu, váží 11 kg. Gigi je milá, aktivní a hodná fenečka, která má moc ráda všechny lidi. S dětmi, které se umí k pejskům chovat, vychází také naprosto bezproblémově. Gigi je nenáročná psí holka, která je člověku fajn parťačkou doma i venku. Miluje procházky, na kterých se chová vzorně – chodí hezky na vodítku, neřeší kolemjdoucí lidi, cyklisty, auta ani psy. Vždycky si je maximálně užívá. S kočičkami je kamarádka, s jinými pejsky také.

Gigi se nám nyní po půl roce vrací z adopce, jelikož se bohužel v nové rodině necítí příliš dobře a protože si myslíme, že si zaslouží šťastný psí život, po domluvě s osvojiteli jí hledáme vhodnější zázemí, milující a bezpečné.

Gigi k nám byla odložena majiteli 7. 10. 2022 s druhou fenečkou Blondie.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a následně můžete volat ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony.