Edd

Sdílení:

Edd k nám byl přijat 2.10.2020, je 11 let starý kříženec čivavy. Váží 6 kg.
Edd je na svůj věk stále aktivní. K lidem i dětem je přátelský. Snášenlivý k jiným psům a fenám, žil společně s Essienem. Nenáročný společník, nejraději leží na gauči, nechává se hladit a umí si štěknout o jídlo. Doma je čistotný. Přijel k nám s chrupem v horším stavu a má podkus. Edd je doma nerad sám, tudíž hledáme rodinu nebo páníčka, který by s Eddem mohl být co nejčastěji. Edd doma sám pláče a vydrží štěkat i hodiny. Byl k nám odložen majitelkou.

Aktualizace k 7.10.2020: Edd stejně jako Essien také absolvoval vstupní prohlídku a jeho zdravotní stav taktéž bude potřebovat několik zákroků. Edd má pouze jedno varle, druhé není viditelné ani hmatatelné, tudíž je někde schovaná v bříšku, kdy bude nutná kastrace. Eddovi však našli šelest na srdíčku, tudíž před zákrokem absolvuje kardio vyšetření, aby se zjistilo, zda-li může podstoupit narkózu. Edd má také zoubky ve špatném stavu, kdy má velký zubní kámen a bude muset na čištění zoubků.

Aktualizace k 12.10.2020 : U Edda jsme zjistili, že jeho nesestouplé varle již operováno bylo, tudíž jej čeká už jen čištění zoubků a kastrace.