Dash

Sdílení:

Dash je asi 3 letý psík. Kříženec zřejmě kokršpaněla. Váží 13 kg. Většinu svého života žil u bezdomovců, kde s ním bylo údajně špatně zacházeno a nakonec skončil v útulku, kde žil přes půl roku. Naháněl hrůzu, nikoho nepustil do kotce, natož aby se dal vzít ven, manipulaci a chůzi na vodítku absolutně nezvládal. Potřeboval jen zjistit, že se není čeho bát. Dashík se fixuje na své pány, k cizím je však ostražitý, je třeba delší seznámení. Má moc rád procházky, které si užívá a je na nich neskutečně spokojený. Zvládá všechny psy i feny, zpočátku se těch větších – divokých – bojí, může vrčet, ale když zjistí, že mu nic nehrozí, je v pohodě. Miluje mazlení a pozornost. Je zvyklý venku, ale určitě by ocenil v zimě přístup do tepla. Je naučený na náhubek.

Dash se nám po dvou neúspěšných adopcích vrátil zpět do azylu. Potřebuje pána, který mu nastaví jasné hranice a režim, člověka s pevnou rukou a autoritou, který mu nedovolí neposlouchat a Dash v něm najde jistotu a nebude reagovat ani strachem ani dominancí.

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.