Rodinný azyl Dej pac!

Azyl Dej pac!

logo Dej pac!

Astra

Astra je tříletá kastrovaná kříženka pasteveckého plemene. Váží 35 kg. Astra je k lidem velmi milá a umazlená, je vhodná i k dětem. Zpočátku je nejistá při kontaktu s muži, ale záhy se osmělí a je v pohodě.

Astra je psí osobnost – jako správný pastevec má někdy svoji hlavu, např. ohledně směru procházky, ale při špetce důslednosti a přirozené autority velmi rychle pochopí, že nemá smysl se dobrovolně nepodvolit. Ve výsledku převažuje její jemná a vznešená povaha. Pokud se nejedná o pamlsky, v tu ránu je po vznešenosti a chová se spíš jako opička….

V bytě je čistotná, o samotě v klidu čeká na svého pána. Po počáteční zvědavosti zvládne soužití s kočičkou. S ostatními pejsky a fenkami je někdy impulzivní, ale s většinou psů je schopná soužití. U nás bydlí a procházkuje společně s Jerrym a žijí spolu v harmonii.

Astra byla odchycena dne 30. 10. 2023 v Martinicích u Onšova. Majitel se nepřihlásil.

• Adopce vyřizujeme pouze telefonicky. V případě zájmu si tedy pročtěte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ kde najdete nejen potřebné informace ohledně adopce, ale také tel. číslo pro kontaktování + čas, kdy nám můžete zavolat pro domluvu.

Přejít nahoru