Archie

Sdílení:

Archie je 5 letý kříženec. Váží 23 kg, ale má ještě trošku nadváhu. Archie je moc hodný pes, mazlivý a přátelský. Pochází z přemnožené smečky (stejně jako Vláďa), která si žila vlastním životem s minimální socializací. Vůbec neovládal chůzi na vodítku ani základní výcvik, ale brzy se rozkoukal, přestal se bát své dočasné tety a začal dohánět vše, co je potřeba. Nyní už zvládá chůzi na vodítku, počáteční paniku a zběsilou snahu o vyvléknutí už překonal, nicméně je stále potřeba určitá ostražitost psovoda, přeci jen se ještě občas něčeho vyleká nebo se mu něco úplně nezdá. Archie se naučil cestovat veřejnou dopravou a seznámil se s ruchem velkoměsta. Jelikož žil ve smečce, je zvyklý na soužití s jinými psy a fenami. Doma je čistotný a hodný.

Archie k nám byl přijat 27. 11. 2021 ze Záchytné stanice Vyškov, odkud jsme byli požádáni z kapacitních důvodů o přijetí Archieho k nám.

• V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 – 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste to prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím e-mailu odpovídáme v řádu týdnů.