Našli domov v roce 2020

Brita

Brita našla domov ve Vilémově. V novém domově má psí kamarádku Sáru a malého psího kamaráda Badíka. Brita je 2 letá kříženka německého ovčáka, která k nám byla odložena majitelem. K lidem je velmi přátelská a mazlivá. Snášenlivá k jiným psům i fenám. Pozdravy z nového domova:

Odchycená fenka Křepeláka na ul. Jedlová, Pelhřimov

Fenka vrácena dne 23. 12. 2020 majitelům. Dne 22. 12. 2020 odchycená fenka Křepeláka na ul. Jedlová v Pelhřimově. Fena se pohybovala u STK, pak odchycena v Jedlově. Ze spodu prorostlá četnými nádory, zánět v obou uších a s kožními potížemi na nohách.

Čertice

Čertice našla nový domov v Humpolci, kde dostala nové jméno Pupík. Čertice, 4 měsíce stará holčička. Velmi hravá, zvyklá v bytě. Čertice je moc mazlivá a je čistotná. Čertice byla odchycena dne 5. 12. 2020 na ul. 5 května v Pelhřimově. Pozdravy z nového domova:

Julík

Julík našel nový domov v Brně. Julík je desetiměsíční kříženeček se superrychlýma nožkama, který k nám byl přijat 15. 11. 2020. V dospělosti bude mít 10 kg. Zpočátku plašánek a strášek, ale po rozkoukání je veselý a milý. Jako každé štěně potřebuje spousty pohybu, hrátek, socializace a učení. Vhodný k ukázněným dětem, klidně i malým. …

Julík Pokračovat ve čtení »

Berunka

Berunka našla nový domov v Kamenici. Je to pánečkův miláček, hezky ho poslouchá a dělá velké pokroky. Berunka je 5 let stará kříženka zřejmě border kolie, která k nám byla odložena 14. 11. 2020. Váží 24 kilo a měří 52cm v kohoutku. Je to velmi milá, něžná, hodná a neskutečně vděčná fenka. Byla zvyklá na …

Berunka Pokračovat ve čtení »

Nalezená fena u Služátek

Fenka se jmenuje Viky a byla vrácena majiteli. Dnes 12. 11. 2020 odchycena starší fena NO. Nalezena u Služátek.