Našli domov v roce 2019

Agnes

Agnes je 8 letá kříženka německého ovčáka. Váží asi 25 kg. Agnes je velmi hodná a kontaktní fenečka. K jiným psům je přátelská a bezproblémová. Agneska k nám byla odložena majitelkou. Agnes našla nový domov v Praze. Pozdravy z nového domova:

Back

Back je roční kříženec labradora. Váží 25 kg a měří 55 cm v kohoutku. Back je veselý, hravý, vítací a mazlivý pes. K lidem i k dětem je velmi přátelský. S ostatními psy a fenkami nemá problém. Na procházkách je dobře ovladatelný a má je moc rád. Je vhodný pro aktivní páníčky, kteří se mu …

Back Pokračovat ve čtení »

Sanny – nalezenec

Tato asi roční fena byla nalezená dnes 3. 12. 2019 ve Vyskytné (okr. Pelhřimov). Fenka má buď velmi silnou falešnou březost nebo je březí. Nalezená fena se jmenuje Sanny a byla vrácena majitelům.

Casey

Casey byla nalezena dne 2. 12. 2019 v Pelhřimově. Měla velké štěstí – byla schovaná v motoru auta a díky mňoukání si ji všiml pan řidič, který nám následně zavolal a předal ji nám. Casey našla nový domov v Radějově. Pozdravy z nového domova:

Falko – nalezenec

Tento pes byl odchycen dne 26. 11. 2019 v lese pod Křemešníkem, směrem na Vyskytnou. Odchycený pes se jmenuje Falko a byl vrácen majitelce.

Amálka – nalezenec

Tato fenka byla odchycena dnes, tj. 18. 11. 2019, v Pelhřimově. Pobíhala po hlavní silnici. Odchycená fenka se jmenuje Amálka a byla vrácena majitelům.

Django

Django je mladý, asi roční kříženec staforda. Je velmi přátelský ke všem lidem i dětem, má moc rád procházky. Na krátkém vodítku mu to moc nejde, nikdo ho to nenaučil, na stopovačce je to však mnohem lepší. Je to aktivní pes, hodící se k aktivním lidem. Vhodný na psí sporty pro bull psy, potřebuje utahat …

Django Pokračovat ve čtení »

Semina – nalezenec

Tato fena byla odchycena dne 1. 11. 2019 v ranních hodinách před ZŠ Osvobození v Pelhřimově. Odchycená fenka se jmenuje Semina a byla vrácena majitelce.

Davídek

Davídek je asi 8 letý kříženeček pražského krysaříka. Váží 4 kg. Je to velmi milý, klidný a mazlivý psík. Bez problému se snese se vším a s každým. Doma je hodný a čistotný. Byl nalezený pobíhající po hlavní silnici a nikdo se o něj nepřihlásil, proto nyní hledá ten nejlepší domov. Davídek byl odchycen 23. …

Davídek Pokračovat ve čtení »

Diblík

Diblík je 2 letý kříženec zřejmě pudlíka nebo boloňského psíka s jorkšírem. Váží 4 kg. Diblík je velmi milý, mazlivý a hodný. Nemá problém s nikým a ničím. Vychází bez problému se psy, má rád kočičky. K lidem i dětem je přátelský, pouze když se lekne při nečekané manipulaci, může se ohnat, trpělivostí a důsledností …

Diblík Pokračovat ve čtení »